top of page

Senfonik Şebnem Ferah

Güncelleme tarihi: 17 Oca 2019

2007 B.G.Merkezindeki Senfonik Şebnem Ferah KonseriMerhabalar,

Ben Orhan Şallıel Türkiye'de 2000 yılından itibaren Senfoni Orkestrası ile birlikte farklı Müzik türlerinin, Sanatçılarının ve grupların aynı sahnede bulunduğu birçok Crossover Projeye Orkestra Şefi, Aranjör olarak imza attım.


Blogumun bu kategorisinde bu projelerden bahsedeceğim.Bu projelerde yaptığım orkestrasyonların materyalleri, ülkenin birçok yerinden; özellikle Müzik Okulları, Güzel Sanatlar Liseleri ve diğer Özel Okullardaki, öğrenciler ve öğretmenler tarafından (perform) icra etmek için defalarca benden istendi.


Ben de bunlardan bazılarını, herkesle paylaşmanın daha doğru bir yol olduğunu düşündüm.

İlk olarak "Senfonik Şebnem Ferah" projesinde en çok rağbet gören "Sil Baştan" parçasının Senfoni Orkestrası için yazdığım Partitür ve Partilerini (free PDF) olarak genç müzisyenlere hediye etmek istiyorum. https://www.youtube.com/watch?v=yjGigzkkXMMProfesyonel Profesyonel veya Amatör, her yaştan "Senfonik Şebnem Ferah" konseri hayranlarına umarım pozitif bir etkim olur. Zaman içinde bazı diğer parçalarını ve diğer projelerimde yaptığım başka orkestrasyonları da orhansalliel.com sitesindeki "downloads / indirme" linkinden indirebilirsiniz. Takipte kalın, Sevgiyle kalın, Sağlıkla kalın.
219 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Kommentare


bottom of page